Kim jesteśmy

Nestle Nutrition Instytut (NNI) to organizacja non-profit, wspierająca rozwój nauki o żywieniu. Od 1981 r. angażuje środowiska akademickie, prowadzi naukową dyskusję i poszerza wiedzę z zakresu dietetyki wśród pracowników środowiska medycznego i badaczy na całym świecie.

Wspieramy Poradnictwo żywieniowe

Edukacja jest ważną częścią naszej strategii dzielenia się wiedzą i pogłębiania globalnego zrozumienia wpływu odżywiania na każdym etapie życia. Działalność Nestle Nutrition Instytut (NNI), czyli Instytutu żywienia Nestle, polega na interaktywnym udostępnianiu najnowszej wiedzy naukowej i materiałów edukacyjnych personelowi medycznemu, środowisku naukowemu, stowarzyszeniom zajmującymi się żywieniem i innym interesariuszom.

Światowy lider w zakresie materiałów edukacyjnych o żywieniu

Jesteśmy jednym z największych na świecie prywatnych wydawców informacji o wartościach odżywczych, w tym wpisanej na listę PubMed serii Workshop Book i Annales Nestlé. Oprócz pozyskiwania informacji na szeroki zakres tematów związanych z odżywianiem, dzielimy się nimi również za pośrednictwem uznanych warsztatów naukowych i sympozjów, które organizujemy i gościmy na arenie międzynarodowej. Celem tych wydarzeń jest udostępnienie wyników badań na całym świecie, dlatego informację są również publikowane w postaci wykładów wideo i prezentacji. Dostęp do tych informacji jest bezpłatny, a ponad 200 000 osób zdecydowało się zarejestrować jako członkowie NNI.

Dołącz do naszej NNI społeczności

Zarejestruj się, aby cieszyć się bezpłatnym dostępem do najnowszych badań w dziedzinie nauki o żywieniu. Korzystaj z naszej obszernej biblioteki publikacji, renomowanych wykładów wideo z czołowymi ekspertami w tej dziedzinie. Szybka i łatwa rejestracja, wystarczy wpisać swój adres e-mail, aby rozpocząć.

Zapraszamy do kontaktu z nami oraz śledzenia nas na Twitterze @NNInstitute