Wykłady video

Nasze filmy na tematy żywieniowe to wykłady, nagrane podczas światowych konferencji i warsztatów, wygłaszane przez wiodących ekspertów zajmujących się szeregiem kluczowych dla żywienia zagadnień. Dostęp do filmów jest bezpłatny dla członków Nestlé Nutrition Institute. A zakres obejmuje wszystkie najbardziej dyskutowane dziś tematy żywieniowe.

Sponsoring: Wiele z zamieszczonych publikacji, programów konferencji, zasobów edukacyjnych i innych treści dostępnych na tej stronie było finansowanych i / lub przygotowanych przez Nestlé Nutrition Institute lub firmy stowarzyszone z Nestlé.

Filter by nutrition topic

Prelegenci: prof. Jose M. Saavedra
Począwszy od urodzenia mikrobiom jelitowy jest kształtowany przez wiele czynników, takich jak sposób porodu, wczesne karmienie i stosowanie antybiotyków.
Czy i jak dysbiozja wpływa na budowanie odporności u niemowląt i dzieci?

Doktor nauk o zdrowiu Agnieszka Kozioł-Kozakowska, dietetyk, specjalista zdrowia publicznego, adiunkt w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia, Instytut Pediatrii, Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. W tym wykładzie mówi o tym, dlaczego oligosacharydy są ważnym składnikiem mleka matki.