Publikacje żywieniowe

Poniżej najnowsze doniesienia na tematy żywieniowe dotyczące wczesnego żywienia niemowląt, interwencji w kontekście alergii, żywienia sportowców oraz w stanach chorobowych, jak zaburzenia połykania czy chorób krytycznych. Łącznie 3000 publikacji ułożonych w odpowiadające zagadnienia, co ułatwia znalezienie konkretnych informacji. Jeśli brakuje publikacji można korzystać z funkcji wyszukiwania.

Sponsoring: Wiele z zamieszczonych publikacji, programów konferencji, zasobów edukacyjnych i innych treści dostępnych na tej stronie było finansowanych i / lub przygotowanych przez Nestlé Nutrition Institute lub firmy stowarzyszone z Nestlé.

Serie-ANNEST
Roczniki Nestlé

Serie czasopism pediatrycznych dotyczących zdrowia i odżywiania, zawierające aktualne artykuły na najpopularniejsze zagadnienia. Roczniki są wydawane jako dodatek do Annałów na temat odżywiania i metabolizmu i są skatalogowane w bibliotekach Medline/PubMed.

Serie-NNIWS
NNI Workshop Series

Ta seria skatalogowana w bibliotekach Medline/PubMed zawiera opis procedur stosowanych podczaz warsztatów Instytutu Żywienia Nestlé (NNI) w zakresie pediatrii, odżywianiu klinicznym dorosłych oraz sportowców.

Serie-WIEPRA
NNI Wiedza i Praktyka

Nowe wydawnictwo NNI Polska

Serie-STDMED
Standardy Medyczne

Tematem publikowanych artykułów są prace poglądowe jak również wyniki dużych projektów badawczych, prace oryginalne i inne publikacje z zakresu prawa, psychologii, farmacji i innych obszarów medycyny.

Projekt bez tytułu (3)
Publikacje

Bezpłatne publikacje na temat najnowszych tematów żywieniowych, takich jak żywienie niemowląt, mikrobiota, alergie czy otyłość.

Serie-NEST
The Nest

Zwięzła oparta na badaniach naukowych, praktyczna informacja dla profesjonalistów z zakresu pediatrii i żywienia.